ایجاد فرایند جدید در بستر شیرپوینت

عنوان خدمت:   

 

ایجاد فرآیند جدید در بستر شیرپوینت
نوع خدمت:   

 

 خدمت به کسب و کار

شرح خدمت: 

 

 

مسئولین سایت می توانند نیازهای واحد خود که در شیرپوینت قابلیت پیاده سازی دارند را در قالب فرایند در شیرپوینت پیاده سازی نمایند.

 

مدارک موردنیاز:

 

 

1- مستندات تحلیل فرایند

جزئیات خدمت

 

   

          متوسط زمان ارایه خدمت: 

 

          ساعات ارائه خدمت:

ساعات اداری
          تعداد بار مراجعه حضوری:  
          هزینه ارائه خدمت:  رایگان
   
نحوه دسترسی به خدمت:       
       
   
   

 

 

نمودار مراحل دریافت خدمت/زیرخدمت

 

 لطفا ملاحظات زیر را برای این فرایند در نظر بگیرید:

  • فرایندهایی که توسط مسئولین سایت پیاده سازی شده اند، می بایست قبل از بهره برداری در لیست "فرم ها و فرایندهای شیرپوینتی حوزه شما" ثبت شود. در صورت عدم ثبت این فرآیندها در این لیست، جدا از عدم توانایی ارائه خدمات پشتیبانی و رفع اشکال در فرایند ایجاد شده توسط زیرگروه شیرپوینت، احتمال بالایی وجود دارد که در زمان برنامه ریزی برای ارتقای زیرساخت و یا اعمال تغییرات لازم بر روی آن، ملاحظات مربوط به فرآیند ایجاد شده، در نظر گرفته نشود و کارکرد فرآیند دچار اختلال شود.
  • لازم به ذکر است فقط مسئول سایت شیرپوینتی هر واحد می تواند درخواست فرایند جدید بدهد.
  • مسئول سایت شیرپوینتی، قبل از ایجاد فرآیند می بایست تحلیل کامل مربوط به فرم مورد نظر را از مخاطبان فرایند دریافت نموده و پس از مکتوب کردن و مستندسازی به تایید ایشان برساند.
  • کارشناسان شیرپوینت در مرحله بررسی درخواست، در صورت لزوم و جهت تکمیل تحلیل انجام شده، جلسات حضوری با شرکت مسئول سایت شیرپوینت و افراد مرتبط از حوزه درخواست دهنده، تشکیل خواهند داد.

جهت ثبت درخواست می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سامانه درخواست های شیرپوینت

 

           

مشهد، بیمارستان امام رضا (ع)، مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه کدپستی: 3316-913791  نمابر: 38548048 051  پیام کوتاه: 30007273  پست الکترونیک:  it.manager[at]mums.ac.ir